blood-rose

academy

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

So boring that it's hurts!

In jos 
AutorMesaj
Leon

Data de înscriere : 05/11/2010

MesajSubiect: So boring that it's hurts!   Vin Noi 05, 2010 11:03 pm

Stăteam întins pe acoperiş , chiar deasupra camerei mele , în timp ce îmi plimbam degetele lungi pe lama unui cuţit , un tic nervos pe care îl dezvoltam la plictiseală. Am privit cerul înnorat , se părea că din moment în moment va începe să plouă. Am lăsat cuţitul si am început să butonez telefonul jucându-mă o chestie cu iepuri deoarece Leon îmi luă locul.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ryo

MesajSubiect: Re: So boring that it's hurts!   Vin Noi 05, 2010 11:06 pm

Eram prin curte si alergam dupa o pisica. Imi placea acea pisica caci era total neagra si ochii ii erau de un verde deschis, vizibil de departe. Era mult prea frumoasa pentru a nu o prinde.
Sus In jos
Leon

MesajSubiect: Re: So boring that it's hurts!   Vin Noi 05, 2010 11:17 pm

-Wa...nuu....nuuu....nu mă mânca...auch aia a durut...5000 de puncte pentru încă trei vieţi?Of bine , fie! spunea Leon , mai degrabă zbiera în timp ce-i ieşea foc din degete.
Am oftat , fratele meu era atât de imatur şi....mdea şi totuşi măcar el se distra , mi-am zis în sinea mea , privind alături de el jocul ăla idiot.
Peste câteva momente , văzu un băiat alergând prin curte şi se ridică.
-Waa , uite o mâţă , vreau şi eu una bro....se plânse el apoi sări jos de pe acoperiş , prinzând ghemotocul de blană şi venind lângă băiat zâmbindu-i.
-E pisica ta?întrebă el , în timp ce eu mă gândeam că te oribil arătam zâmbind şi că fratimiu îmi distruge faţa.

off:sper ca nu te-am încurcat prea tare , dar dacă nu înţelegi , voiam să-ţi spun că personajul meu are 2 personalităţi
Sus In jos
Ryo

MesajSubiect: Re: So boring that it's hurts!   Vin Noi 05, 2010 11:22 pm

off: putin in ceata (ok.. ok... putin mai mult) dar pricep eu pana la urma.

on: Cand am vazut ca altcineva a prins pisica m-am bosumflat. O vroiam eu, era mult prea draguta si o vroiam, era a mea! Credeam ca baiatul va pleca cu ea, dar acesta a venit la mine, fazandu-ma sa zambesc larg cand i-am auzit intrebarea.
-Nu, dar vroiam sa o fac a mea. Ii spun pastrandu-mi zambetul pe buze. O vrei tu? L-am intrebat privind pisica.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: So boring that it's hurts!   

Sus In jos

So boring that it's hurts!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blood-rose :: Academia :: Dormitoarele semi lunii-
Mergi direct la: